Ako začať spoluprácu:

 

  • Zaregistrovať sa cez tlačítko „Registrácia“ v ľavom menu úvodnej stránky.
  • Pri registrácii je vždy potrebné uviesť do registračného formulára registračné číslo obchodného reprezentanta, ktorý vás doporučil. Inak vám systém nedovolí registráciu uskutočniť.
  • V prípade, že ste sa k tomuto webu dostali cez reklamu POS v niektorom vyhľadávači, napíšte prosím na adresu karlik@pos.sk a požiadajte o registračné číslo firmy POS, aby ste mohli registráciu uskutočniť.
  • Uskutočnite stretnutie s Vašim obchodným reprezentantom, ktorý vás doporučil ku spolupráci s POS a žiadajte od neho info ako postupovať, aby ste boli úspešný.
  • Naštudujte si popis jednotlivých produktov na webe a postupujte podľa inštrukcií a doporučení či už na webe, alebo Vášho doporučovateľa.
  • Snažte sa hlavne kopírovať prácu úspešných ľudí v systéme, ktorí dosahujú zaujímavých výsledkov.
Registrácia:

Registrácia je veľmi jednoduchá. Kliknutím na tlačítko v ľavom menu úvodnej stránky sa vám zobrazí formulár, ktorý vyplníte a portál Vám automaticky vygeneruje mandátnu zmluvu, ktorú si 2 krát vytlačíte, podpíšete a pošlete na adresu firmy POS uvedenú v záhlaví mandátnej zmluvy. Marketingovým partnerom sa môže stať fyzická osoba (podnikateľ) ako aj právnická osoba.

Po úspešnej registrácii Vám bude pridelené číslo na mandátnej zmluve, ktoré Vám umožní prístup do partnerskej časti.

Prihlásenie je jednoduché: meno je Vaše pridelené číslo s jednou nulou na začiatku navyše a heslo je Vaše krstné meno s prvým veľkým písmenom. Po prvom prihlásení si môžete heslo zmeniť.(príklad: Mandatár Ján Novák má pridelené číslo 03099. Prihlasovacie meno:003099 a heslo:Jan)


Optimalizované pre rozlíšenie 800x600